Alevileriz Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alevileriz Biz

Alevi Yaşantısı

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akif Beki CIA ajanı mı?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Akif Beki CIA ajanı mı? Empty
MesajKonu: Akif Beki CIA ajanı mı?   Akif Beki CIA ajanı mı? Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 10:04 pm

Dün görevden alınan Başbakanlık Basın Sözcüsü Akif Beki hakkında şok iddia!

Dün görevden alınan Başbakanlık Basın Sözcüsü Akif Beki'nin görevden alınmasının nedeni ile ilgili en çarpıcı iddia Yeni Çağ yazarı Sebahattin Önkibar'dan geldi. Önkibar, Beki'nin görevden alınmasında CIA üssünün bulunduğu 'Guam' adasına yaptığı ziyaretin etkisi olduğunu iddia etti.

AKİF BEKİ'NİN GUAM'DA NE İŞİ VAR
Verso Başkanı Erhan Göksel birkaç ay önce Flash TV ekranından soruyor:
- “Akif Beki’nin Guam’da ne işi vardı, cevap versin!”
Dün Erhan Göksel’i arayıp TV ekranından yaptığı çağrıya yalanlamanın gelip gelmediğini sordum.
Göksel:
- “Hayır gelmedi çünkü Akif Beki Guam’a gitti. Pasaportunda mühür var. Bana özel olarak, turist olarak gittim dedi.”
Peki Guam’ın özelliği ne midir?
Onu da Erhan Göksel’in ağzından sunalım:
- “CIA’nın Dünyadaki en önemli eğitim ve harekat merkezinin bulunduğu yerdir.”

KOLA İLE VİSKİ İÇERDİ
Bu ilginç ve belki de raslantısal seyahatı not edip diğer bazı bilgileri sunalım:
Dün Başbakan tarafından kovulan Akif Beki, 1999’da Kanal 7 adına Washington’da da görev yaptı.
Bir başka özelliği yazdığı acayip kitap:
Kitabın adı: Erdoğan’ın Harfleri.
İçeriği: Tayyip Erdoğan’ın Hazreti Musa’yla olan benzerlikleri.
Akif Beki, muhafazakâr ve İslamcı imajı ile bilinmesine rağmen bir kokteylde kola ile viski içtiğinin tanığıyım.
Beki, tamı tamına 3.5 yıl Başbakan’ın yanında görev yaptı.

TEK ADAM OLMAYA ÇALIŞTI
Önce Ömer Çelik’i, ardından Ahmet Tezcan ve hatta Mücahit Aslan’ı Başbakan’dan uzaklaştırdı.
Dahası, baskıcı medya kriterlerini hayata geçirerek Başbakan’ı totaliter bir görüntüye soktu.
Derken bazı iş takiplerinde adı dillendi.
İspatlanmadığı için doğru olarak kabul edemeyeceğimiz bu iddiaların ayrıntısına girmiyoruz.

İPİNİ ÖMER ÇELİK Mİ ÇEKTİ?
Gelelim neden gönderildiğine:
Washington günlerindeki ilişkileri ve esrarengiz Guam gezisinin payı var mı bilmiyorum ama bildiğim, yeniden Başbakan’a yakınlaşan Ömer Çelik’in bu işte pay sahibi olduğu ve Beki ile ilgili pek çok iddiayı Tayyip Bey’e aktardığıdır.
http://alevicumhuriyeti.yetkinforum.com

Akif Beki CIA ajanı mı?
1 sayfadaki 1 sayfası